نام کاربری :
کلمه عبور :
  
  کلمه عبور خود را فراموش کرده ام.
  عضویت در انجمن
Rss | SiteMap | English ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۶ خرداد
   درباره انجمن
  گالری تصویری
   گالری فیلم
 اخبار
 چاپ برگشت

شرایط و ثبت نام کاندیداتوری انجمن چشم پزشکی ایران

 

 

 

با سلام خدمت چشم پزشکان محترم

همانطور که مستحضرید مهلت قانونی فعالیت هیات مدیره انجمن چشم پزشکی ایران امسال به اتمام میرسد، لذا برابر آیین نامه انتخابات انجمن های علمی گروه پزشکی مصوبه دویست و شصت و دومین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی مورخ آذرماه 1394، کمیته انتخابات انجمن چشم پزشکی ایران (متشکل از دبیرکل، بازرس، سه نفر از معتمدین و پیشکسوتان چشم پزشکی و نماینده کمیسیون انجمنهای علمی گروه پزشکی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی) در مهلت قانونی تشکیل گردید. این کمیته مسئول و ناظر بر انتخابات آتی هیات مدیره خواهد بود. بر اساس مقررات همکاران محترم چشم پزشک اعم از همکاران شاغل در تهران و شهرستانها که مایل به شرکت در انتخابات و عضویت هیات مدیره هستند، لازم است تقاضای کتبی خود را به همراه یک سری مدارک که در ذیل ذکر شده است به دفتر انجمن چشم پزشکی ایران واقع در آدرس ذیل تحویل نمایند. (تحویل مدارک و تقاضانامه بزودی از طریق همین سایت و بصورت آنلاین نیز امکان پذیر خواهد بود.) پس از اتمام مهلت ثبت نام، مدارک در کمیته انتخابات بررسی و تائید میشوند و سپس اسامی کاندیداها و تاریخ انتخابات اطلاع رسانی خواهد شد.

مدارک لازم جهت ثبت نام کاندیداتوری:

1-     تقاضای کتبی با ذکر اینکه میخواهید عضو هیات مدیره باشید و یا بازرس

لازم بذکر است که امسال بر اساس مصوبه مجمع عمومی فوق العاده تعداد اعضا هیات مدیره از هفت نفر به یازده نفر افزایش یافته و چهار نفر از اعضا باید از همکاران شاغل در شهرستانها باشند، لذا همکاران کاندیدا از شهرستانها لیست مستقلی خواهند داشت.

2-     کپی و یا تصویر صفحه اول شناسنامه و در صورت داشتن توضیحات صفحه آخر نیز الزامی است.

3-     کپی و یا تصویر کارت ملی

4-     رئوس مهمترین سوابق علمی و اجرایی (رزومه) (نمونه خام آن در سایت موجود است)

5-     ارائه برنامه های پیشنهادی (نمونه خام آن در سایت موجود است)

6-     یک قطعه عکس جدید

 

بر اساس ماده 8 آیین نامه انتخابات شرایط  کاندیداتوری  به شرح ذیل می باشد:

1- واجد شرایط مقرر در اساسنامه مورد عمل انجمن

2- تابعیت رسمی کشور جمهوری اسلامی ایران

3- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

4- نداشتن سوء پیشینه انتظامی و کیفری که موجب محرومیت از حقوق حرفه ای و اجتماعی شده باشد.

5- تدین به یکی از ادیان رسمی مصرح در قانون اساسی کشور

تبصره 1: کاندیداتوری هیچ فردی بدون ارائه درخواست مستند وی و تکمیل فرم های مربوطه قابل بررسی در کمیته انتخابات نخواهد بود.

تبصره 2: هر فرد بطور همزمان حداکثر در هیات مدیره دو انجمن می تواند عضو باشد اما محدودیتی در عضویت انجمن به عنوان عضو پیوسته یا وابسته وجود ندارد.

تبصره 3: چنانچه هر یک از کاندیداهای عضویت در هیئت مدیره سهام دار شرکت های واردات, ساخت و توزیع دارو یاا وسایل آرایشی بهداشتی و همچنین تجهیزات پزشکی مرتبط با رشته تخصصی انجمن باشند باید مراتب کتبا به کمیته انتخابات اعلام و به نحو مقتضی به اطلاع مجمع عمومی برسد. همچنین در صورت عضویت فرد سهام دار در هیئت مدیره انجمن, بدون کسب مجوز و تصویب در هیئت مدیره انجام معامله به طور مستقیم یا غیر مستقیم با شرکت مفروض میسر نبوده و در صورت تصویب در هیئت مدیره انجمن و عقد قرارداد با شرکت مورد نظر, مفاد و جزئیات معامله باید به اطلاع بازرس انجمن رسیده و بازرس گزارش خود را در اولین مجمع عمومی انجمن به مجمع ارائه نماید.

تبصره 4: هر عضو منتخب هیئت مدیره انجمن حداکثر می تواند در دو دوره متوالی کاندیدای تصدی در یکی از سمت های رئیس, دبیر و یا خزانه دار انجمن باشد.

 

 


1397/08/13

 
کنگره های سالیانه